103-ročný bežec prekonáva rekord na národných hrách seniorov — 2024

Aký Film Vidieť?

Julia Hurricane Hawkinsová získala zlaté medaily za beh vo veku 103 rokov

Keď sa otočila, Julia „Hurikán“ Hawkins začala utekať 100 rokov starý . Veľa bicyklovala, ale rozhodla sa zobrať bežiaci , konkrétne šprint. Teraz vo veku 103 rokov získala Julia dve zlaté medaily na národných hrách seniorov! Stanovila tiež veľmi dôležitý záznam .

Získala zlato v pretekoch na 50 a 100 metrov a vytvorila rekord najstaršej ženy, ktorá v pretekoch súťažila a zvíťazila. Žiadne slovo o tom, prečo ju prezývajú „hurikán“, ale stavíme sa, že je to kvôli jej schopnostiam rýchleho behu!

Zoznámte sa s dôvodom, prečo sa Julia rozhodla pre koníček s behaním vo veku 100 rokov

Julia Hawkins

Julia “Hurricane” Hawkins beží na trati / Facebooku

Keď sa jej pýtali na beh, povedala, že začala, pretože vždy bežala, aby odpovedala na svoju pevnú linku! Podľa DNES povedala: „Vždy som pribehla, aby som zvedla telefón, takže som si myslela, že by som mohla bežať. Som veľmi rád, že je koniec. Milujem beh, ale, chlapče, visí ti to nad hlavou. “

Julia Hawkins beží / Facebook

Julia bola vždy jazdkyňou na bicykli a záhradník v Louisiane . Keď bola cyklistika náročná a ona spadla a vykĺbila si lakeť, rozhodla sa, že sa rozbehne. Povedala, že necvičí normálne, len sa rozhodla zostať aktívna, veľa sa pretiahnuť, chodiť a venovať sa svojim bežným činnostiam.

víťazov

Julia Hawkins a ďalší výherca / Facebook

Julia povedala, že vždy bola aktívna a rada robila aktívne veci. Za svojho zosnulého manžela Murraya bola vydatá 70 rokov. Zomrel vo veku 95 rokov, ale strávili spolu celý život šťastia a zostali spolu aktívni.

Jej rada ohľadom manželstva a hľadania toho pravého? 'Vezmite si niekoho, koho nielen milujete, ale máte radi a tiež ho obdivujete a rešpektujete,' povedala. 'Život bol pre mňa jednoducho skvelý.' Nemenil by som veľa. “

zlato

Zlaté medaily Julie Hawkinsovej / Facebook

Dúfa tiež, že poradí iným starším ľuďom a bude ich inšpiráciou. Radí, aby sa neprestali hýbať a boli stále aktívni. „Ak som inšpiráciou pre starších ľudí ... To je dobrá vec,“ povedala. 'Neprestávaj.' S pribúdajúcim vekom môžete stále robiť veci. Stále sa hýbte a zaujímajte sa o veci. “

Julia je skutočne inšpiráciou pre nás všetkých! Je to taký krásny príbeh ... gratulujeme Julii za víťazstvá v zlatej medaile!

Máte záujem o 100 rokov? Dozviete sa viac tajomstiev ľudí, ktorí sa úspešne dožili 100 rokov alebo viac!